Mark J. Price

Mark J. Price (مارک جی پرایس) متخصص مایکروسافت است: برنامه نویسی در C# و معماری Microsoft Azure Solutions، با بیش از 20 سال تجربه آموزشی و برنامه نویسی.

از سال 1993، مارک بیش از 80 آزمون برنامه نویسی مایکروسافت را گذرانده و در آماده سازی دیگران برای گذراندن این آزمون ها نیز تخصص دارد. دانشجویان وی از افراد حرفه ای با دهه ها تجربه تا کارآموزان 16 ساله بی تجربه را شامل می شوند. وی با تلفیق مهارتهای آموزشی و تجربه در دنیای واقعی در مشاوره و توسعه سیستمهای شرکتهای سراسر دنیا، همه آنها را با موفقیت راهنمایی می کند.

بین سالهای 2001 و 2003، مارک تمام وقت برای نوشتن دوره های رسمی آموزش مایکروسافت در ردموند، ایالات متحده به کار مشغول بود. تیم وی در حالی که هنوز نسخه اولیه آلفا منتشر شده بود، اولین دوره های آموزشی را برای C # نوشتند. در حالی که در مایکروسافت کار می کرد، کلاسهای “train-the-trainer” را آموزش می داد تا سایر MCTها را با سرعت بیشتری در C# و .NET به روز کند.

در حال حاضر، مارک دوره های آموزشی Episerver’s Digital Experience Cloud ، بهترین CMS دات نت را برای بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی ایجاد و ارائه می دهد. در سال 2010 ، مارک برای یک گواهینامه تحصیلات تکمیلی در آموزش (PGCE) ثبت نام و تحصیل کرد. وی در دو مدرسه متوسطه لندن ریاضیات GCSE و A-Level را تدریس می کند. همچنین، وی دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر است.

دوره های آموزشی من